Ortodonta Białystok

Oferujemy leczenie ortodontyczne - ortodonta dostępny jest przy ul. Dziesięciny 12 Białystok.
Przeprowadzamy leczenie pacjentów bez względu na wiek. Pełen zakres usług - aparaty stałe, aparaty ruchome.

Centrum Medyczno Stomatologiczne

Białystok ul. Dziesięciny 12

Godziny otwarcia:
Poniedziałek: 7.30 – 19.00
Wtorek: 7.30 – 19.00
Środa: 7.30 – 19.00
Czwartek: 7.30 – 19.00
Piątek: 7.30 – 19.00
Sobota: nieczynne
15-806 Białystok
tel. 85 663 00 43
tel. 536 006 317

biuro@primamedica.pl
Nasz zespół
Rejestracja online
Mapa
 
ortodonta Białystok
Jesteśmy firmą z długoletnim doświadczeniem. Oferujemy specjalistyczne wizyty w miłej atmosferze. Rozwijając swoje kompetencje i zakres działań, tworzymy dla Państwa możliwości wygodnego leczenia, dostosowując komunikację do multimedialnych możliwości. Specjaliści pracujący w Primamedica to zespół wykształconych oraz zaangażowanych lekarzy, dla których Państwa zdrowie jest najważniejsze. Nasi ortodonci w Białymstoku świadczą usługi z zakresu leczenia wad zgryzu u pacjentów w każdym wieku. Jednak czym kierować się przy wyborze stomatologa dziecięcego? Przede wszystkim liczy się specjalistyczne wykształcenie, nowoczesność sprzętu, którego lekarz używa, oraz podejście do najmłodszych pacjentów. Nasza ortodoncja w Białymstoku to najwyższy poziom usług medycznych.

Cennik usług ortodontycznych w Primamedica – jak się kształtuje?

Koszty leczenia kształtują się w zależności od stosowanych metod, czasu terapii oraz odpowiadających każdej wizycie zastosowanych elementów dodatkowych. Jeżeli kontrola wiąże się z koniecznością diagnostyki obrazowej, warto dołączyć jej koszt do ceny. Zestawienie wg cennika ortodonty dostępne jest dla klientów przychodni. Właściwy dobór metod leczenia jest kluczem do sukcesu, jakim w tym przypadku są zdrowe zęby.

Białystok – ortodonta. Ciesz się pięknym uśmiechem

Większość wad wiąże się ze stłoczeniem, powstawaniem szpar międzyzębowych, nadmiernym ocieraniem się zębów górnych i dolnych oraz tworzeniem się mikrourazów, związanych z nieprawidłowością zgryzu. W Primamedica zapewniamy dobrego ortodontę w Białymstoku, który dopasuje najskuteczniejszą metodę. Jeśli chodzi o najmłodszych pacjentów, to aparaty ruchome mają największą szansę skutecznego leczenia. Jednak w miarę upływu czasu należy zastosować aparat stały. Nasze usługi świadczymy również dorosłym – ortodonta może pomóc w wadach zgryzu w każdym wieku. Pamiętajmy, że nigdy nie jest za późno na piękny uśmiech! Dla osób dorosłych najczęściej polecane są aparaty stałe, które skutecznie usuną niedoskonałości, nawet, jeśli ortodonta nie zajmował się nimi wcześniej. Nie czekaj, już dziś zgłoś się do nas i uzyskaj profesjonalną poradę na temat kolejnych kroków leczenia!

Ortodonta dziecięcy Białystok

W leczeniu ortodontycznym najmłodszych bardzo ważne jest zaufanie małego pacjenta do lekarza. W Primamedica staramy się nawiązać z dziećmi przyjacielską relację. Prawidłowe nastawienie do wizyty u ortodonty ogranicza stres naszych pociech do minimum. W miarę upływu czasu, gdy pojawiają się efekty, pozwalające na uśmiech bez kompleksów, spotkania z lekarzem staną się nie tylko niezbędne, ale i wyczekiwane. Ortodonta dziecięcy w Primamedica Białystok dysponuje nowoczesnymi sprzętami oraz doświadczeniem, umożliwiającymi pracę według najbardziej wymagających standardów. Nie czekaj, skorzystaj z możliwości rejestracji online. Umów swoje dziecko na pierwszą wizytę, a jako dorosły podziękuje za wkład w zniewalający, zdrowy uśmiech.