Badania i poradnia medycyny pracy w Białymstoku

Medycyna Pracy

 

Centrum Medyczno Stomatologiczne
Białystok ul. Dziesięciny 12

Godziny otwarcia:
Poniedziałek: 7.30 – 19.00
Wtorek: 7.30 – 19.00
Środa: 7.30 – 19.00
Czwartek: 7.30 – 19.00
Piątek: 7.30 – 19.00
Sobota: nieczynne
15-806 Białystok
tel. 85 663 00 43
tel. 536 006 317

biuro@primamedica.pl
Nasz zespół
Rejestracja online
Mapa

Poradnia Medycyny pracy – wkrótce otwarcie.
Szczegółowe informację pod numerem telefonu 85 663 00 43.

Niezależnie od obejmowanego stanowiska, każdy pracownik jest zobowiązany do sprawdzenia swojego stanu zdrowia oraz ustalenia, czy nie występują żadne przeciwskazania do wykonywania czynności zawodowych. Badania wstępne, okresowe czy kontrole to obowiązek, którego musi przestrzegać zarówno pracodawca, jak i pracownik. Profesjonalna pomoc lekarza medycyny pracy w naszej poradni to pewność, że jesteśmy we właściwych rękach, a stan zdrowia jest rzetelnie sprawdzany.

Poradnia medycyny pracy – fachowa i kompleksowa pomoc

Jesteś osobą, która wykonuje badania wstępne do nowej pracy albo okresowe, kontrolne? Nasza poradnia medycyny pracy w przychodni Prima Medica w Białymstoku gwarantuje Ci kompleksowe wsparcie specjalistów z tej dziedziny oraz rzetelnie przeprowadzane badania. Każdy pacjent traktowany jest w sposób indywidualny i poświęcana jest mu maksymalna uwaga, aby otrzymał szereg cennych informacji na temat zdolności do pracy. Wszystkie niezbędne badania wykonujemy w jednym miejscu, dzięki czemu oszczędzasz czas oraz minimalizujesz stres.

 

Nasza poradnia medycyny pracy jest miejscem stworzonym przez fachowców z wieloletnim doświadczeniem. Lekarze specjaliści, pielęgniarki i psycholodzy oferują kompleksowe badania i niezwykle profesjonalne podejście. Zajmujemy się wykonywaniem badań wstępnych, kontrolnych, okresowych dla różnorodnych branż. Poradnia wyposażona jest wyłącznie w nowoczesny sprzęt, który pozwala na uzyskanie poprawnych, dokładnych wyników. Dzięki temu zdobywamy cenne zaufanie wszystkich pacjentów oraz ich pracodawców.

Badania medycyny pracy, które możesz u nas wykonać

Podczas wizyty w poradni medycyny pracy lekarz specjalista ocenia Twój ogólny stan zdrowia. Każdemu pacjentowi poświęcony jest czas oraz maksymalne skupienie, aby został zbadany w odpowiedni sposób pod kątem zawodu, jaki będzie wykonywać. Każda wizyta rozpoczyna się od przeprowadzenia bardzo szczegółowego wywiadu lekarskiego z pacjentem. Chodzi zarówno o najczęściej zadawane pytania dotyczące przyjmowanych leków, przewlekłych chorób – zarówno jego, jak i członków rodziny – przebytych operacji czy wypadków. Dodatkowo ważny jest także na rodzaj pracy, jaką wykonuje pacjent, aby określić, na jakie szkodliwe czynniki jest on narażony. Wykonywane są podstawowe badania, do których można zaliczyć m.in. pomiar ciśnienia krwi, morfologię, osłuchanie klatki piersiowej.

W naszej poradni medycyny pracy w Białymstoku wykonasz takie badania jak:

  • wstępne – przed rozpoczęciem nowej pracy;
  • okresowe – ich częstotliwość zależy od charakteru stanowiska i ryzyka zawodowego;
  • kontrolne – dla osób, które przebywały na zwolnieniu lekarskim powyżej 30 dni;
  • kierowców – dotyczy szczególnie tych osób, które pracują w transporcie drogowym;
  • dla osób ubiegających się o pozwolenie na posiadanie broni.

Lekarz medycyny pracy – odwiedź poradnię w Białymstoku

Pośród naszych pracowników znajdziesz lekarzy ogólnych, którzy są zobowiązani do przeprowadzenia szeregu podstawowych badań oraz wydania zaświadczenia o zdolności do pracy, a także specjalistów. Są to m.in.: okuliści, kardiolodzy, laryngolodzy, psycholodzy oraz neurolodzy. Oceniają oni w rzetelny sposób ogólny stan zdrowia przybyłego pacjenta i wpływ czynników, które są szkodliwe dla nich w miejscu wykonywanych czynności zawodowych. Dzięki ich doświadczeniu oraz profesjonalnemu podejściu, każda osoba otrzyma szereg niezbędnych informacji na temat zdrowia.