Powiększanie i modelowanie ust

Kiedy warto pomyśleć o zabiegu wypełniania ust?

Linia zabiegowa, której celem jest powiększanie i modelowanie ust to kompleksowa propozycja dla osób nieusatysfakcjonowanych z kształtu, struktury lub kolorytu swoich ust – defektów objawiających się występującą asymetrią, spadkiem objętości, suchością lub zatarciem czerwieni wargowej.

Co może być przyczyną nieestetycznych zmian ust?

Bardzo często niezadowolenie z kształtu czy struktury ust spowodowane jest uwarunkowaniem genetycznym, objawiającym się asymetrią lub małą objętością.

Duże znaczenie dla kondycji ust i ich okolic ma tzw. fotostarzenie – proces starzenia się skóry, wywołany niekorzystnym działaniem czynników zewnętrznych. Do czynników takich zaliczyć należy: działanie promieni słonecznych, wahania temperatury, ekspozycja na wiatr powodujący nadprodukcję wolnych rodników i osłabienie włókien kolagenowych.

Co więcej, wraz z wiekiem dochodzi do zaburzeń nawilżenia, wywołanych spadkiem poziomu kwasu hialuronowego co istotnie przyczynia się do suchości, zwiotczenia i zaburzenia jędrności.

Cele modelowana ust

Celem leczenia jest kompleksowa regeneracja ust i ich okolic osiągana poprzez nawilżenie tkanek preparatami wzbogaconymi w naturalnie występujący w skórze kwas hialuronowy. Dzięki zastosowaniu tej terapii, możliwe jest nadanie ustom, objętości oraz kształtu odpowiadającego oczekiwaniom pacjenta oraz kanonom piękna.

Dedykowane procedury zabiegowe:

NICI HIALURONOWE
WYPEŁNIANIE KWASEM HIALURONOWYM

Ze względu na indywidualną formę doboru terapii przedstawione propozycje mają wyłącznie charakter przykładowy i nie stanowią informacji medycznej. Podstawą ustalenia propozycji planu zabiegowego jest zawsze indywidualna konsultacja lekarska.