Poznaj nasz zespół

Marek Grzesiak

Lekarz Dentysta
MSc in Orthodontics, Invisalign Provider
leczenie ortodontyczne/protetyczne

Absolwent Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku z 2010. Ukończył 3 letnie podyplomowe studia ortodontyczne w Luxemburgu uzyskując międzynarodowy tytuł Master of Science in Orthodontics. Nieustannie rozwija swoje umiejętności uczestnicząc w licznych szkoleniach. W 2019 roku uzyskał tytuł stomatologa roku w Białymstoku i powiecie białostockim. W naszym gabinecie zajmuje się leczeniem ortodontycznym oraz protetycznym.

Piotr Brzezik

Lekarz Dentysta
leczenie endodontyczne/zachowawcze/stomatologia estetyczna

Absolwent Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku z 2017 roku. W naszym gabinecie zajmuje się leczeniem kanałowym pod mikroskopem, stomatologią zachowawczą i estetyczną.  W pracy ceni sobie przede wszystkim kontakt z drugim człowiekiem. Dba by jego pacjenci świadomie uczestniczyli w procesie leczenia, chętnie odpowiada na pytania i w prosty sposób wyjaśnia nawet najbardziej skomplikowane stomatologiczne zagadnienia.

Bożena Kossakowska-Grzesiak

Lekarz Dentysta
Specjalista Stomatologii Zachowawczej z Endodoncją
leczenie zachowawcze/endodontyczne

Absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku. Swoje ogromne doświadczenie wykorzystuje w leczeniu zachowawczym oraz endodontycznym. Stale poszerza wiedzę na licznych szkoleniach i kursach.

Ewa Jabłońska - Kranc

Lekarz Dentysta
Absolwentka kierunku lekarsko-dentystycznego Białostockiego Uniwersytetu Medycznego.
Od momentu zetknięcia się ze stomatologią stale poszerza swoją wiedzę, uczestnicząc w licznych kursach, szkoleniach i konferencjach. Zawodowo pasjonuje się stomatologią estetyczną przywracając piękne uśmiechy naszym pacjentom, a także ortodoncją miofunkcyjną poprawiając warunki zgryzowe u najmłodszych pacjentów.
Oprócz doświadczenia zawodowego, posiada wiele ciepła i cierpliwości a także przywiązuje ogromna wagę do budowania pozytywnych relacji z drugim człowiekiem.

Bartłomiej Rusztyn

Lekarz Dentysta
Lekarz dentysta od dłuższego czasu związany z Prima Medica, zajmuje się leczeniem dorosłych, jak i dzieci. 
Ukończył Uniwersytet Medyczny w Białymstoku z wysokim wynikiem egzaminu końcowego, dzięki czemu rozpoczął szkolenie specjalistyczne z Chirurgii Stomatologicznej, która jest jego pasją.

Patrycja Wiesiołek

Lekarz Dentysta
Specjalista Chirurgii Stomatologicznej

Absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku. Ukończyła specjalizację z Chirurgii Stomatologicznej.

Mgr Magdalena Janowska

higienistka stomatologiczna
Z ogromną pasją do swojego zawodu. Absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku Licencjonowana higienistka stomatologiczna i mgr Zdrowia Publicznego. Oprócz pracy klinicznej jest trenerem rozwoju praktyk stomatologicznych propagującym nowe standardy pracy higienistki stomatologicznej w zespole stomatologicznym, a także prowadzi działalność edukacyjną. Od wielu lat z pasją dzieli się swoją wiedzą i doświadczeniem prowadząc autorskie szkolenia dla lekarzy, higienistek i asystentek. Magda przeprowadza profesjonalne zabiegi higienizacji z użyciem EMS AirFlow. 

Rozanna Larish

Lekarz Dentysta
Specjalista Stomatologii Zachowawczej
leczenie zachowawcze/leczenie dzieci

Agnieszka Grabowska

rejestratorka Medyczna

Eliza Siegień

manager

Ewa Laskowska

asystentka stomatologiczna

Olga Babicz

asystentka stomatologiczna

Dominika Ciborowska

asystentka stomatologiczna

Ewelina Orzechowska

higienistka stomatologiczna