Poradnia ginekologiczna znajduje się w przychodni Prima Medica w Białymstoku. Z oferty skorzystać mogą wszystkie panie, które wymagają leczenia ginekologicznego, diagnostyki problemów charakterystycznych dla żeńskiego układu płciowego, a także badań kontrolnych w celu profilaktyki chorób. Lekarz ginekolog świadczy pomoc również w zakresie prowadzenia ciąży oraz opieki poporodowej.

Zakres usług poradni ginekologicznej:

  • zaburzenia miesiączkowania,
  • stany zapalne pochwy,
  • antykoncepcja,
  • leczenie niepłodności metodą naprotechnologii,
  • usg
  • nowotwory narządów rodnych.

Jak wygląda wizyta w poradni ginekologicznej?

Zdajemy sobie sprawę z tego, że wizyta u lekarza ginekologa może być dla niektórych pań krępująca lub po prostu nieprzyjemna. Z tego powodu przychodnia lekarska Prima Medica dokłada największych starań, aby nasz gabinet ginekologiczny był miejscem przyjaznym dla każdej kobiety – zarówno pod względem otoczenia, jak i profesjonalnego podejścia lekarza.

Lekarz ginekolog na początku wizyty przeprowadza wywiad lekarski, w którym zadaje pytania o doświadczane dolegliwości lub obawy, o kwestie związane z cyklem miesiączkowym oraz o ciąże i porody. Kolejnym etapem wizyty jest badanie na fotelu ginekologicznym – ocena stanu narządów płciowych z zewnątrz i badanie wziernikiem, który pozwala na sprawdzenie pochwy i szyjki macicy. W poradni ginekologicznej wykonujemy również badanie USG dopochwowe lub przez powłoki brzuszne, a także badanie palpacyjne gruczołów sutkowych.

Prowadzenie ciąży

Nasza poradnia ginekologiczna służy wsparciem również w czasie ciąży, zapewniając kompleksową opiekę i diagnostykę. Przyszłe mamy otrzymają od naszego lekarza fachowe porady oraz zalecenia odnośnie badań, które trzeba lub warto wykonać w ciąży. W przypadku ciąży zagrożonej podejmiemy wszelkie starania, aby zakończyła się ona pomyślnie, a przyszła mama czuła się bezpiecznie. Lekarz ginekolog ma dostęp do nowoczesnego sprzętu medycznego – wysokiej jakości aparatu USG oraz aparatu KTG, dzięki któremy można sprawdzić tętno rozwijającego się w łonie dziecka.

Lekarz ginekolog przyjmuje pacjentki w poradni Prima Medica w Białymstoku na ul. Dziesięciny 12. Zachęcamy do rejestracji online oraz telefonicznej panie, które borykają się z problemem natury ginekologicznej lub chcą skontrolować swoje zdrowie w tym zakresie.

Poradnia ginekologiczna

Centrum Medyczno Stomatologiczne
Białystok ul. Dziesięciny 12

Godziny otwarcia:
Poniedziałek: 7.30 – 18.00
Wtorek: 7.30 – 18.00
Środa: 7.30 – 18.00
Czwartek: 7.30 – 18.00
Piątek: 7.30 – 18.00
Sobota: nieczynne
15-806 Białystok
tel. 85 663 00 43
tel. 536 006 317

biuro@primamedica.pl
Nasz zespół
Rejestracja online
Mapa