Każda kobieta powinna regularnie odbywać wizytę u ginekologa, by zachować zdrowy układ płciowy. Usługi ginekologa powinny być łatwo dostępne dla każdej kobiety, niezależnie od tego, czy wizyta ma charakter profilaktyczny czy leczniczy. Wiadomo także, że profesjonalne zabiegi i badania są kosztowne, co dotyczy także tych ginekologicznych, jak usg lub cytologia. Na szczęście, wielu ginekologów w Białymstoku umożliwia pokrycie kosztów wizyty z ubezpieczenia na Narodowy Fundusz Zdrowia, dzięki czemu także pacjentki, które nie mogą pozwolić sobie na regularne koszty badań prywatnie mogą zadbać o swoje zdrowie. Dobrego ginekologa w Białymstoku na NFZ znajdziemy w centrum medycznym Prima Medica. Gabinet oferuje diagnostykę problemów układu płciowego, leczenie ginekologiczne, badania kontrolne, leczenie profilaktyczne, konsultacje antykoncepcyjne oraz prowadzenie ciąży.

Ginekolog w Białymstoku prywatnie, czy na NFZ?

Dobry ginekolog w Białymstoku powinien być dostępny w dwóch wariantach – prywatnie i na NFZ. Osoby, które nie mogą pozwolić sobie na wizytę u ginekologa w Białymstoku prywatnie, będą mogły w ten sposób skorzystać z usług profesjonalistów i polecanych lekarzy. Jakość powinna być w cenie, ale w przypadku lekarzy nie powinien być to wybór między jakością i ceną, więc każdy powinien mieć takie same opcje. Niezależnie od rodzaju wizyty, pacjentkom przysługuje taka sama jakość usług oraz ich zakres w przypadku gabinetu Prima Medica w Białymstoku. Badanie kontrolne przebiega w przyjemnej atmosferze, nie stresując niepotrzebnie pacjentek w trakcie wywiadu lekarskiego oraz w czasie samego badania. Lekarz pyta o dolegliwości pacjentek, przebieg cyklu menstruacyjnego, obawy czy ciążę. Niezależnie od rodzaju wizyty, usługi powinny być wykonywane tak samo profesjonalnie i starannie.

Zakres usług poradni ginekologicznej w Białymstoku

Kontrola u ginekologa prywatnie w Białymstoku to dobry wybór, gdy zależy nam na szybszym terminie wizyty lub konkretnym badaniu. Niektóre badania ginekologiczne są, niestety, wykonywane tylko odpłatnie. Nieliczne poradnie ginekologiczne w Białymstoku (np. Prima Medica) oferują pełen zakres usług zarówno na nfz i prywatnie. Wśród usług oferowanych w poradni znajdują się:

  • antykoncepcja,
  • usg,
  • leczenie niepłodności,
  • leczenie stanów zapalnych pochwy,
  • leczenie zaburzenia miesiączkowania,
  • wykrywanie i leczenie nowotworów narządów rodnych,
  • prowadzenie ciąży,
  • badanie palpacyjne gruczołów sutkowych.

Prowadzenie ciąży, a dobry ginekolog w Białymstoku

Przebieg ciąży powinien być pod kontrolą ginekologa przez cały okres jej trwania. W Białymstoku jedną z placówek, które zapewniają usługę prowadzenia ciąży oraz opiekę poporodową jest Prima Medica. W takim przypadku przyszłe mamy mogą skorzystać nie tylko z kompleksowych badań profilaktycznych, mających na celu kontrolę przebiegu ciąży i rozwoju dziecka, ale także otrzymać profesjonalne porady i zalecenia od lekarza. Dzięki temu, kobiety ciężarne uzyskają informacje o badaniach wartych wykonania w czasie ciąży oraz postępowaniu zalecanym na czas tych kilku miesięcy, by donosić ciążę w pełni zdrową. W Prima Medica stawiane są na piedestale zdrowie dziecka i matki oraz komfort psychiczny i fizyczny podczas każdej wizyty. Przyszłe mamy mogą się poczuć bezpiecznie pod opiekę odpowiednio przeszkolonego zespołu medycznego.